Aktualności Mazovia Convention|

MP Fast Date® to bardzo ważne wydarzenie w branży MICE, które łączy elementy sprzedaży, networkingu i edukacji. 15-minutowe spotkania biznesowe wzorowane na mechanizmie „szybkich randek”, podczas których celem jest zapoznanie meeting plannerów z ofertami obiektów i usługodawców eventowych, wymianę kontaktów, uzyskanie odpowiedzi na pytania i zbudowanie zaufania, umożliwiającego nawiązanie trwałych relacji biznesowych. Mazovia Convention Bureau zaprezentuje ofertę województwa mazowieckiego podczas najbliższego wydarzenia w Krakowie w dniach 6-7 listopada br. Będzie to idealna okazja na przedstawienie innych działań MCB, takich jak szeroko pojęte badania przemysłu spotkań na Mazowszu. Obecnie trwa badanie wpływu ekonomicznego przemysłu spotkań na gospodarkę Mazowsza pod tytułem „Mazovia Events Impact 2023” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wyniki badań zostaną przedstawione w grudniu 2023 roku.

Przed rozpoczęciem wydarzenia każdy wystawca ma dostęp do swojej indywidualnej listy 12 spotkań B2B, w których jest zobowiązany uczestniczyć zgodnie z harmonogramem wydarzenia i wyświetlanym na ekranie zegarem, który odmierza kolejne rundy.

Po zakończeniu spotkań obowiązkowych odbywa się runda wolna (otwarta), w czasie której spotkania aranżuje się samodzielnie, bez określonego limitu czasu na rozmowę.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na udział w wydarzeniu? Bo otrzymujemy w ramach uczestnictwa:

– Listę indywidualnych spotkań z wybranymi klientami z sektora Meetings Incentives Conferences Events
– Dodatkowe spotkania biznesowe z klientami aranżowane samodzielnie według własnego wyboru
– Część networkingową pozwalająca na pogłębienia relacji z organizatorami wydarzeń
– Możliwość poszerzenia bazy kontaktów sprzedażowych (w każdym z wydarzeń bierze udział od 40 do 70 meeting plannerów!)
– Oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do udziału w targach lub indywidualnego umawiania spotkań z klientami
– Możliwość poznania trendów rynkowych i wymiana doświadczeń z branżą

Źródło: MeetingPlanner.pl  /  Zdjęcie: Marcin Faliński

Zadanie publiczne pn. Badanie wpływu ekonomicznego przemysłu spotkań na gospodarkę Mazowsza „Mazovia Events Impact 2023” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0007/0118/UDOT/DT/BP z dnia 23 maja 2023 r.

Comments are closed.

Close Search Window