Aktualności Mazovia Convention|

Izabela Stelmańska, zastępczyni dyrektora departamentu kultury, promocji i turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i prezeska Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej uplasowała się na 7 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w corocznym rankingu redakcji portalu WaszaTurystyka.pl. Sprawdzamy jakie uzasadnienie takiego wyboru dało jury konkursu i czemu wyróżniona zawdzięcza po raz kolejny tak wysoką pozycję w polskiej turystyce

Izabela Stelmańska to wyjątkowa postać w świecie turystyki, łącząca rolę prezeski Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej z funkcją zastępczyni dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Konsekwentnie buduje markę Mazowsza, czego dowodem jest stworzenie Mazovia Convention Bureau. To nie tylko efektywna urzędniczka, lecz także działaczka regionalna, która nieustannie propaguje turystykę aktywną i kulturalną.

Jest świetnym przykładem autentycznej i niewymuszonej kariery w środowisku turystycznym. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych, lubianych i szanowanych urzędniczek i działaczek ze środowisk regionalnych. Powszechnie uważana za turystyczną twarz Mazowsza.

Niezwykle aktywna i skuteczna – w trudnym okresie potrafiła zadbać o pomoc dla mazowieckich przedsiębiorców. Szczególnie intensywnie propaguje turystykę aktywną i kulturalną.

Od czerwca 2021 prezeska tej organizacji. Wywarła olbrzymi wpływ na uaktywnienie Lokalnych Organizacji Turystycznych województwa mazowieckiego. Za zasługi dla Mazowsza w 2022 roku odznaczona została Medalem Pamiątkowym Pro Masovia.

Izabela Stelmańska skutecznie dba o interesy regionu, gwarantując mu mocną ekspozycję również medialną. Jej praca wyznacza standardy efektywnego zarządzania turystyką regionalną, co zostało dostrzeżone również poza Mazowszem.

.

Izabela Stelmańska / Fot. Archiwum MROT

Comments are closed.

Close Search Window