Aktualności Mazovia Convention|

Z niezmierną satysfakcją informujemy, że Izabela Stelmańska – Prezes Zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w strukturach której funkcjonuje Mazovia Convention Bureau znalazła się w wąskiej grupie najbardziej wpływowych osób z branży spotkań i wydarzeń w 2023 roku nominowanych do nagrody w plebiscycie MP Power 12 Awards w kategorii Convention Bureau / Biuro Marketingu Miejsc.

Przedstawiciele branży, stowarzyszenia branżowe oraz jurorzy konkursu MP Power Awards® wskazali osobowości, które miały największy wpływ na funkcjonowanie przemysłu spotkań i wydarzeń w 2023 roku. Spośród nich jury plebiscytu MP Power 12 wybierze złote trójki – czyli wskaże nominacje do tytułu Powera w dwunastej edycji konkursu.

Plebiscyt MP Power 12 wskazuje osoby, które w 2023 roku miały szczególny wpływ na funkcjonowanie branży eventowej, profesjonalistów osiągających sukcesy zawodowe w swojej specjalizacji, wyróżniających się wysokim poziomem etyki zawodowej, jakością działania oraz zaangażowane w życie branży. Kandydaci do nagrody zgłaszani byli przez szeroko rozumiane środowisko branżowe. Spośród propozycji każdej grupy (branża, stowarzyszenia branżowe, jury MP Power Awards®) zostały wyłonione osoby z największą liczbą zgłoszeń. Otrzymały one stosowną do zajmowanego miejsca w danej grupie liczbę punktów. Na podstawie ich sumy zostały wyłonione najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2023 roku. Spośród nich jury plebiscytu MP Power 12 wybierze złote trójki – czyli wskaże nominacje do tytułu Powera, a następnie wyłoni zwycięzcę.

Źródło i grafika: MP Power Awards

 

Comments are closed.

Close Search Window